Ev tekstili ve giyim sektörüne hitap eden fantezi iplikler üreten şirketimiz, 2002 yılından bu yana Bursa merkezde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluş aşamasında 2 adet fantezi iplik makinesi yola çıkmış, her geçen yıl işletmeye ve çalışanlarına yatırımı devam ettirmiş, makine parkını geliştirmiş, ar-ge çalışmaları ile günümüze kadar gelişimini devam ettirmiştir.  2014 yılında Bursa Alaşar Organize Sanayi Bölgesine taşınan şirketimiz, yüksek teknolojik fantezi iplik makineleri ve yetişmiş insan gücüne yaptığı yatırımlarla hızlı bir büyüme ivmesi yakalamıştır.
Birçok Avrupa ülkesine ihracat gerçekleştiren firmamız, küresel ölçekte ithalat ve ihraç ilişkilerini artırarak devam ettirmektedir. Ulusal ve uluslararası fuarlarda pek çok yeni kişi, kurum ve kuruluşla tanışma olanağı bulan firmamızın tesisi yıllık 1.200.000 - 1.500.000 kg üretim kapasitesine sahiptir.

VİZYONUMUZ
Her müşterimize dürüstlük ilkesinden ayrılmadan istenen bilimsel ölçütlere uygun en kısa zamanda ürün sağlamak.

MİSYONUMUZ
Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinmek; deneyimli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kent ve ülke ekonomisine katkı sunup istihdam sağlamak; kaynaklarını maksimum etkinlikte kullanıp güvenilir ve itibarlı bir şirket olarak sektördeki varlığımızı sürdürmek.